השכרת כלי עבודה

א.מ כלי גינון ועבודה

חברת א.מ כלי גינון ועבודה מספקת מגוון רחב של שירותים בכל נושא ועניין שקשור בכלי עבודה או כלי גינון. בתחנת השירות שלנו, שנמצאת בדרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן בנתניה, תוכלו לקבל שירות של השכרת כלי עבודה או השכרת כלי גינון, מתוך מבחר עצום של כלים איכותיים. צוות העובדים שלנו ישמח להעניק לכם ליווי צמוד והדרכה מפורטת, בין אם אתם מחפשים לקנות ציוד חדש ובין אם אתם צריכים השכרת ציוד עבודה לשימוש זמני בלבד. מעבר לשירותי השכרת כלי גינון וכלי עבודה, בתחנת השירות שלנו תוכלו לקבל גם שירות תיקונים לציוד תקול, מכירה וקנייה של כלי עבודה משומשים יד 2, ועוד ציוד נלווה ומגוון רחב של כלים חדשים למכירה.

א.מ כלי גינון וכלי עבודה היא היבואן הבלעדי של המותגים המובילים – Kaaz | Hustler | Koshin | Laski | שאת המוצרים שלהם מוכרות כל החנויות המובחרות בענף – במספר רב של מדינות בעולם. אנו מספקים שירות מכירה של ארבעת המותגים שאנו מייבאים גם למגזר הפרטי, לצרכנים שמעוניינים לרכוש מוצר אחד בודד, וגם למגזר העסקי, לקבלנים או חנויות, מוסדות ציבור וכל מי שמעוניין לקנות כמות גדולה לאיזה שימוש שיבחר.

חייגו עכשיו

או שלחו לנו מייל

א.מ נתניה – השכרת כלי עבודה / השכרת כלי גינון

השכרת כלי עבודה / השכרת כלי גינון

חברת א.מ כלי גינון וכלי עבודה מציעה שירות של השכרת כלי עבודה לגינה או לבית, או השכרת כלי גינון מכל הסוגים, לשימוש זמני או חד פעמי, לצרכן הפרטי או לשימוש מוסדות וגופים במגזר העסקי. בתחנת השירות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי עבודה להשכרה או כלי גינון להשכרה, והציוד שמוצג לפניכם באתר הוא רק מדגם מייצג של חלק מהמוצרים שאנו מציעים להשכרה. לקבלת מידע נוסף ובדיקה ספציפית בנוגע לכלי עבודה להשכרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירות מסור ואדיב.

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו!
דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן נתניה.

לקבלת מענה אנושי דרך הטלפון, חייגו : 072-394-1448

קטגוריות נוספות באתר